Balinamoji dantų pudra

  • 12.80€ 19.90€
  • Be PVM: 12.80€
  • Prieinamumas:Pristatymas per 14-30 darbo dien
  • Prekės kodas: EJ0266

Natūrali balinamoji dantų pudra

Visi norime turėti sveikus ir akinamai baltus dantis. Tačiau dažnas kompleksuoja, dėl geltonų dantų problemos. Priežastimi dažnai tampa išoriniai veiksniai, kaip kasdien geriama kava, arbata, spalvoti limonadai, tabakas ir kt. Naujiena, kuri pakeis Jūsų šypseną, pridės pasitikėjimo savimi ir pasididžiavimo!

100% natūrali pudra, kuri pagaminta iš aukščiausios maistinės rūšies, kruopščiai išvalyto kokoso lukšo ir organiškos anglies.
Visiškai saugi priemonė, kurios sudėtyje nėra jokių cheminių medžiagų ar konservantų, todėl saugi kasdieniniam naudojimui. Ši pudra ne tik balins Jūsų dantis, bet ir padės sustiprinti dantenas, pašalins toksinus iš burnos.

Dantų pudra:

Balina dantis ir panaikiną geltoną atspalvį;
Sustiprina dantenas, pašalins toksinus iš burnos;
100% natūralu ir saugu naudoti, pagaminta iš aukščiausios maistinės rūšies, kruopščiai išvalytos kokoso lukšo ir organiškos anglies;
Nesukelia dantų gėlimo, skausmo ar padidėjusio jautrumo;
Paprasta naudoti;
Pudra neturi nemalonaus kvapo ar skonio.


Naudojimas:

Dantų pudra itin lengvai naudojama. Jums tereikės į pudros indelį įdėti drėgną dantų šepetėlį ir valyti dantis švelniais, sukamaisiais judesiais 2-3 minutes. Valantis dantis lūpas užčiaupkite, tuomet pudros neprisidrabstys. Išplovus dantis gerai išskalaukite burną.
Visiškai saugus būdas balinti dantis, kuris nesukelia dantų gėlimo, skausmo ar padidėjusio jautrumo.

Kiekis: 30ml.


https://www.youtube.com/watch?v=sLR9iT5QiW4

Parašyti įvertinimą

Pastaba: Įvestas tekstas nebus išverstas.
    Blogas           Geras
Patikra